Ogłoszenia i intencje Parafii TyliczI Niedziela Adwentu 01.12.2019 r.

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Okres Adwentu w Kościele, a zarazem nowy rok liturgiczny. Przez cały Adwent w dni powszednie odprawiane będą Msze Św. roratnie o godz. 17.00, a pół godziny wcześniej o 16.30 Godzinki do NMP. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach zwłaszcza dzieci. Jak w ubiegłych latach dzieci przed Roratami gromadzą się pod wieżą kościoła. Przynoszą ze sobą lampiony oraz serduszka z dobrymi uczynkami – serduszka te będą losowane, a właściciel wylosowanego serduszka zabierze w nagrodę figurkę Dzieciątka Jezus, którą przyniesie następnego dnia na Roraty. W Muszynce roraty codziennie o godz. 16.00.
 2. We wtorek wspomn. Św. Franciszka Ksawerego.
 3. W środę po Mszy Św. popołudniowej Nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 4. W czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą serdecznie zapraszamy.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek  i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od jutra przed mszą św. popołudniową.
 6. Do chorych Ks. Mariusz uda się po drugiej niedzieli adwentu.
 7. W sobotę z racji I soboty miesiąca zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. 
 8. W następną niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to równocześnie dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej racji zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 9. W przyszłą niedzielę na godz. 11.15 zapraszamy Róże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy również rodziców, którzy chcieliby włączyć się do tej modlitwy różańcowej w intencji swoich dzieci – będzie możliwość złożenia pisemnej deklaracji. Zgłaszający się przyjmują na siebie obowiązek codziennego odmówienia dziesiątka różańca w intencji swoich dzieci. Dokładniejsze i obszerne informacje znajdują się na stronie parafialnej w zakładce „Różanie rodziców za dzieci”.
 10. Comiesięczne spotkanie małżeństw w Ochronce odbędzie się w środę o godz. 19.00.  
 11. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej – zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
 13. W zakrystii i pod chórem są już opłatki wigilijne. Zachęcamy do ich nabycia, a ofiary złożone z tej okazji niech będą wyrazem wdzięczności wobec Sióstr Zakonnych za ich posługę w naszej parafii.
 14. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na rzecz Szlachetnej Paczki – zebrano 2100 zł. Bóg zapłać.

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje