II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 05.01.2020r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00, natomiast w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to równocześnie Dzień Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej i Misyjny Dzień Dziecka. Jutrzejsza składkaprzeznaczona będzie na cele misyjne.
  3. Porządek mszy świętych w jutrzejszą Uroczystość jak w każdą niedzielę. Na wszystkich mszach świętych poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Po mszach świętych u przedstawicieli Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie można nabyć sobie kadzidło i kredę – ofiary złożone z tej okazji będą przekazane na misje.
  4. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  6. W piątek po mszy świętej popołudniowej Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  7. W najbliższą sobotę w parafii Św. Antoniego w Krynicy odbędzie się XXII Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych z udziałem Księdza Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża. Rozpocznie się ono godz. 10.00 i zakończy mszą św. o godz. 12.00. Bardzo serdecznie proszę, aby kolędnicy misyjni zorganizowali się jeszcze raz i ubrani w stroje misyjne udali się na to spotkanie wszystkich kolędników misyjnych z całej diecezji. Jeśli będzie taka potrzeba – to zamówimy autokar i udamy się na to spotkanie.
  8. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie w liturgii okresu Bożego Narodzenia.
  9. W przyszłą niedzielę zapraszamy do sali teatralnej na plebanii na godz. 15.00 na jasełka przygotowane przez młodzież grupy apostolskiej.
  10. Dziękujmy za ofiary w kopertach składane na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Dziękuje tym wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę przyjęli do swoich domów kolędników misyjnych i za złożone ofiary na cele misyjne.

Porządek wizyty duszpasterskiej

• Wtorek – 07.01.2020 r.

Ul. Konfederatów Barskich – od P. Gawełek – do Jana Augustyńskiego – godz. 12.30

Ul. Pułaskiego (Roma) – od Jerzego Cisowskiego – do Huberta Pękali – godz. 12.30

• Środa – 08.01.2020 r.

Ul. Konfederatów Barskich – od Marii Kumorek – P. Mleczko – godz. 12.30

Ul. Pułaskiego – od P. Zdzisława Hamernika – od P. Ogórek – godz. 13.30

• Czwartek – 09.01.2020 r.

Ul. Konfed. Barskich – od P. Jana Pociechy – do P. Marka Adamczyka – od godz. 14.00

Ul. Pułaskiego – od P. Stanisława Kamińskiego – do P. Smoleń – od godz. 12.00

• Piątek – 10.01.2020 r.

Ul. Konfed. Barskich – od P. Ryszarda Szlag – do P. Franciszka Kieblesza – od godz. 12.00