AktualnościII Niedziela Zwykła, 16.01.2022r.

 1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30 i17.00, natomiast w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
 2. Jutro wspomn. św. Antoniego, opata.
 3. W środę wspomn. Św. Józefa, Sebastiana Pelczara, bpa.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
 6. W piątek wspomn. św. Agnieszki, dziew. i męcz.
 7. W piątek obchodzony jest Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich naszych babciach i dziadkach – zarówno tych żyjących jak i zmarłych.
 8. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego. Przypominamy, że cena Gościa Niedzielnego wynosi 8 zł.
 10. Ks. Mariusz wraz z młodzieżą z Grupy Apostolskiej zaprasza na przedstawienie Jasełkowe dzisiaj na godz. 15.00 do sali teatralnej na plebanii.
 11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Daniela Orwat, zam. Tylicz i Daniel Rusnarczyk, zam. Złockie. (zap.I)

      12. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Michała Kieblesza

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje