II Niedziela Zwykła, 17.01.2021r.

1. Jutro rozpoczyna się tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się o to, byśmy zrealizowali modlitwę Jezusa Chrystusa zanoszoną do Swego Ojca dzień przed męką: „Aby wszyscy stanowili jedno”. Módlmy się i zabiegajmy o tę jedność w naszych rodzinach, sąsiedztwie, parafii, miejscach pracy, nauki i w całym Kościele.
  2. We wtorek wspomnienie św. Józefa, Sebastiana Pelczara, bpa.
  3. W środę po Mszy Św. popołudniowej Nowenna do Matki Bożej Tylickiej, a w piątek Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  4. W czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W czwartek przypada Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Ogarnijmy modlitwą naszych dziadków, dla żyjących prośmy o zdrowie i potrzebne siły, a dla zmarłych o radość życia wiecznego.
  6. W czwartek również wspomnienie św. Agnieszki, dziew. i męcz.
  7. Dziękuję za ofiary w kopertach składane na sprzątanie naszej świątyni i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  9. W zakrystii jest jeszcze kilkanaście broszur kolędowych – kto jeszcze nie ma takiej broszury może ją sobie zabrać.
  10. Ks. Mariusz zaprasza małżeństwa na spotkanie formacyjne we wtorek na godz.19.30 do kościoła.
  11. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz.9.15, natomiast lektorów również w sobotę o godz. 9.45.
  12. W dalszym ciągu prosimy o zachowywanie wszelkich obostrzeń nałożonych na nas przez władze państwowe dotyczące uczestnictwa w nabożeństwach w kościele. Prosimy o dezynfekowanie rąk przed wejściem do kościoła, zakładanie maseczek na usta i nos oraz zajmowanie miejsc tak, by w danej ławce znajdowała się tylko jedna osoba. W dalszym ciągu zachęcamy do przyjmowanie Komunii Św. na rękę.