II Niedziela Zwykła, 19.01.2020r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00, natomiast w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. We wtorek wspomn. Św. Agnieszki, dziew. i męcz.
  3. W piątek wspomn. Św. Franciszka Salezego, bpa i dokt. K-ła
  4. W sobotę święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła
  5. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  6. W środę po nabożeństwie zapraszam na Spotkanie Kolędowe na plebanię wszystkich członków i członkinie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  8. Dzisiaj na godz. 17.00 zapraszamy do kościoła sanktuaryjnego na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci z Ochronki, z przedszkola z Tylicza, DSM, chóru szkolnego, zespołu instrumentalno-wokalnego z Tylicza i Muszynki oraz zespołów Małe i Duże Pogranicze.
  9. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się jutro po mszy św. popołudniowej – zapraszamy wszystkich członków Zespołu na to spotkanie.
  10. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.15, natomiast lektorów o godz. 10.00.
  11. W minioną środę zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy tym wszystkim, którzy otwarli nam drzwi swoich domów oraz za życzliwe przyjęcie. Dziękujemy za ofiary złożony przy okazji kolędy oraz za sugestiedotyczące funkcjonowania parafii.
  12. Dziękujmy za ofiary w kopertach składane na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  14. Dzisiaj po wszystkich mszach św. będzie możliwość nabycia kalendarzy strażackich – rozprowadzanych przez strażaków z OSP w Tyliczu.
  15. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Anna Krok, zam. w Tyliczu i Adam Wach, zam. w Galowie (zap.I)