AktualnościIII Niedziela Zwykła, 23.01.2022r.

 1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30,17.00, natomiast w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
 2. Jutro wspomn. św. Franciszka Salezego, bpa i dok. K-ła.
 3. We wtorek święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła.
 4. W środę wspomn. Św. Tymoteusza i Tytusa, bpów
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
 7. W piątek wspomn. św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dok. K-ła.
 8. W sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
 9. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego. Przypominamy, że cena Gościa Niedzielnego wynosi 8 zł. Jest również nowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.
 11. Za tydzień w niedzielę wolontariusze z naszej szkoły będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie: Tylicza w godzinach od 8.00 do 12.30 i Muszynki w godzinach od 9.30 do 10.30. Jeśli ktoś chciałby się włączyć do zbiórki to wolontariuszy będzie można spotkać na kościelnym parkingu przed i po wszystkich mszach św. przed południem, w rynku oraz na wyciągu Master-Ski i Tylicz-Ski.
 12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Daniela Orwat, zam. Tylicz i Daniel Rusnarczyk, zam. Złockie. (zap.II)
 13. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. + Stanisława Baniaka z Muszynki. Pogrzeb  jutro o godz. 13.00 – pół godziny wcześniej różaniec. Dzisiaj różaniec za zmarłego w cerkwi w Muszynce o godz. 17.00 oraz + Siostrę Zakonną Jadwigę Woźniak - naszą rodaczkę. Pogrzeb w tym tygodniu w Oświęcimiu.

 

 

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje