III Niedziela Zwykła, 26.01.2020r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00, natomiast w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. We wtorek wspomn. Św. Tomasza z Akwinu, kapł. i dokt. k-ła.
  3. W środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  4. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  6. W piątek wspomn. Św. Jana Bosko, kapł.
  7. Ks. Mariusz uda się do chorych w tym tygodniu w sobotę od godz. 8.00.
  8. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.00.
  9. Następna niedziela to zarazem Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.Jest to zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – składka w przyszłą niedzielę na zakony klauzurowe w diecezji. Poświęcenie gromnic na każdej mszy świętej – w zakrystii są do nabycia gromnice.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 7.00.
  11. Dziękujmy za ofiary w kopertach składane na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  13. Dzieci ze świetlicy środowiskowej zapraszają Babcie i Dziadków na spotkanie do Wiejskiego Domu Kultury w dniu 29.01.2020 r. (tj. środa) na godz. 11.00.
  14. W przyszłą niedzielę zapraszamy do sali teatralnej na plebanii na godz. 15.00 na jasełka przygotowane przez młodzież grupy apostolskiej.
  15. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Anna Krok, zam. w Tyliczu i Adam Wach, zam. w Galowie (zap. II)

Krystian Migacz, zam. w Tyliczu i Angelika Bukowska, zam. w Jaworznie (zap. I)

Joanna Sekuła, zam. w Tyliczu i Marek Szafraniec, zam. w Skoczowie (zap. I)