Niedziela Chrztu Panskiego, 09.01.2022r.

1. Przeżywamy dziś Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezus w Jordanie dziękujmy Panu Bogu za łaskę naszego chrztu świętego.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  4. W piątek Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego. Przypominamy, że cena Gościa Niedzielnego wynosi 8 zł.
  7. Dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i komunii świętej zapraszamy wraz z rodzicami w czwartek na mszę św. o godz. 17.00 oraz na spotkanie po jej zakończeniu.
  8. Zakończyliśmy msze św. kolędowe. Bardzo serdecznie dziękujemy za skorzystanie z tej formy „wizyty duszpasterskiej”, za wspólną modlitwę, jak również za złożone przy tej okazji ofiary zarówno w zakrystii jak i na tacę. Dziękujemy również za życzliwe słowa skierowane do nas kapłanów przy tej okazji. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszelkie przejawy życzliwości z Waszej strony. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wam Waszą życzliwość i ofiarność. Ze swej strony obiecujemy spłacać ten dług wdzięczności poprzez modlitwę w Waszej intencji.Bóg zapłać.
  9. W sobotę 15 stycznia po wieczornej mszy świętej ok. godziny 17.45, jak co roku w naszym kościele odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci z Ochronki, uczniów Szkoły Podstawowej, Zespołu Małe i Duże Pogranicze oraz chóru Cantores Sancti Jacobi z Powroźnika. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian oraz Gości wypoczywających na terenie naszej parafii.
  10. Ks. Mariusz wraz z młodzieżą z Grupy Apostolskiej zaprasza na przedstawienie Jasełkowe w przyszłą niedzielę na godz. 15.00 do sali teatralnej na plebanii.
  11. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Władysława Stasika – pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00.