Niedziela Chrztu Pańskiego, 10.01.2021r.

1. Przeżywamy dziś Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezus w Jordanie dziękujmy Panu Bogu za łaskę naszego chrztu, przez który została nam otwarta droga do zbawienia.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  3. W czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Zakończyliśmy msze św. kolędowe. Bardzo serdecznie dziękujemy za skorzystanie z tej formy „wizyty duszpasterskiej”, za wspólną modlitwę, jak również za złożone przy tej okazji ofiary zarówno w zakrystii jak i na tacę. Dziękujemy również za życzliwe słowa skierowane do nas kapłanów przy tej okazji. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszelkie przejawy życzliwości z Waszej strony. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wam Waszą życzliwość i ofiarność. Ze swej strony obiecujemy spłacać ten dług wdzięczności poprzez modlitwę w Waszej intencji.Bóg zapłać.
  5. Dziękujmy za ofiary w kopertach składane na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego i Promyczka Dobra.
  7. W dalszym ciągu prosimy o zachowywanie wszelkich obostrzeń nałożonych na nas przez władze państwowe dotyczące uczestnictwa w nabożeństwach w kościele. Prosimy o dezynfekowanie rąk przed wejściem do kościoła, zakładanie maseczek na usta i nos oraz zajmowanie miejsc tak, by w danej ławce znajdowała się tylko jedna osoba. W dalszym ciągu zachęcamy do przyjmowanie Komunii Św. na rękę.