Niedziela Chrztu Pańskiego, 12.01.2020r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00, natomiast w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. Przeżywamy dziś Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezus w Jordanie dziękujmy Panu Bogu za łaskę naszego chrztu, przez który została nam otwarta droga do zbawienia.
  3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W czwartek na mszę świętą i spotkanie zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. i ich rodziców.
  6. Dzisiaj w sali teatralnej na plebanii o godz. 15.00 odbędą się jasełka przygotowane przez młodzież grupy apostolskiej – serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci z Ochronki, z przedszkola z Tylicza, DSM, chóru szkolnego, zespołu instrumentalno-wokalnego z Tylicza i Muszynki oraz zespołów Małe i Duże Pogranicze. Koncert rozpocznie się w przyszłą niedzielę w naszym Sanktuarium o godz. 17.00.
  8. Dziękujmy za ofiary w kopertach składane na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest również nowy numer „Promyczka dobra”.
  10. Wczoraj w Krynicy odbyło się XXII Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Wzięli w nim udział kolędnicy misyjni z naszej parafii – bardzo serdecznie im za to dziękuję. Dziękuję również rodzicom za przygotowanie dzieci i umożliwienie im wyjazdu, dziękuję również S. Wandzie za opiekę nad kolędnikami w czasie spotkania.
  11. W przyszłą niedzielę (tj.19.01.) po wszystkich mszach św. będzie możliwość nabycia kalendarzy strażackich – rozprowadzanych przez strażaków z OSP w Tyliczu.
  12. Dyrektor MOSiR-u informuje, że zostało uruchomione lodowisko w Tyliczu, które będzie czynne w godzinach 14.00 – 21.00. W okresie ferii „małopolskich” lodowisko będzie czynne od godz. 11.00.

Porządek wizyty duszpasterskiej

• Poniedziałek – 13.01.2020 r.

Ul. Sportowa – od P. Hamernik – do P. Liszka – od godz. 14.00

• Wtorek – 14.01.2020 r.