Niedziela – Święto Świetej Rodziny 29.12.2019 r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30  17.00, natomiast w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. Dzisiejsza Niedziela to zarazem Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Zapatrzeni w Świętą Rodzinę Jezusa, Maryi i Józefa starajmy się kształtować nasze rodziny na wzór Rodziny Nazaretańskiej.
  3. We wtorek ostatni dzień Roku Pańskiego 2019. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa dziękczynne, w czasie których dziękować będziemy Panu Bogu za wszystkie łaski jakich doświadczyliśmy w mijającym roku. Msze Św. we wtorek o godz. 7.00; 9.00 i 17.00; w Muszynce o godz. 10.00.
  4. W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Pierwszy dzień Nowego Roku Pańskiego 2020. Msze święte w tym dniu jak w każdą niedzielę.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  7. Do chorych Ks. Mariusz uda się w piątek od godz. 8.00.
  8. W sobotę na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  9. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się posłanie kolędników misyjnych. Kolędnicy misyjni udadzą się do domów naszej parafii – prosimy o życzliwe ich przyjęcie i z góry dziękujemy za ofiary złożone przy tej okazji – zostaną one w całości przekazane na cele misyjne. Bardzo prosimy, rodziców, bądź starsze rodzeństwo osób biorących udział w kolędzie misyjnej, aby towarzyszyli kolędnikom w czasie kolędowania – ze względów bezpieczeństwa.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Porządek wizyty duszpasterskiej

Poniedziałek – 30.12.2019 r. – od godz. 8.30

Muszynka – od Państwa Pawluk – do Państwa Jaśkiewicz

Ul. Kazimierza Wielkiego – od Pani Kowal do Państwa Zięba