Niedziela - Święto Przemienienia Pańskiego, 06.08.2023r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. We wtorek wspomn. Św. Dominika, kapłana.
  3. W środę święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziew. i męcz; patronki Europy.
  4. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W czwartek święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  7. W piątek wspomn. Św. Klary, dziewicy.
  8. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla pielgrzymów z grupy 23, odbędzie się w niedzielę 13.08 o godzinie 15.00 w Krynicy-Zdroju w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. W przyszłą niedzielę składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  10. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  12. Można jeszcze nabyć nowy numer miesięcznika „Sądeczanin”, w którym znajduje się specjalny dodatek o naszej parafii, liczący ponad 30 stron. Czasopismo to można nabyć w zakrystii w cenie 10 zł.

Anna Ludwin, zam. Gorlice i Dawid Migacz zam. Tylicz (zap.III)