V Niedziela zwykła, 09.02.2020r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00, natomiast w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. W poniedziałek wspomn. Św. Scholastyki, dziew.
  3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W piątek święto Świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  6. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Tarnowie.
  7. Comiesięczne spotkanie małżeństw w Ochronce odbędzie się w środę o godz. 19.00.
  8. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w czwartek na mszę świętą na godz. 17.00 i na spotkanie po mszy św.
  9. Dziękujmy za ofiary w kopertach składane na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  11. Pan Sołtys prosił, aby przekazać informację, że w dniach od 10-15.02.2020 r. (pn-sb) w godzinach od 8.00-15.00 w Wiejskim Domu Kultury będą wydawane decyzje podatkowe na 2020 rok.
  12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Krystian Migacz, zam. w Tyliczu i Angelika Bukowska, zam. w Jaworznie (zap. III)

Joanna Sekuła, zam. w Tyliczu i Marek Szafraniec, zam. w Skoczowie (zap. III)