V Niedziela Zwykła, 06.02.2022r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00, natomiast w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30; w Muszynce w cerkwi o godz. 10.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzanie naszego sanktuarium.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  4. W piątek nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  5. W piątek przypada Światowy Dzień Chorego.
  6. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego.
  8. Młodzież klas VII i VIII zapraszamy w czwartek na godz. 17.00 na spotkanie w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.
  9. Dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi św. i I Komunni św. zapraszamy we wtorek na godzinę 17.00.