VI Niedziela zwykła, 16.02.2020r.

1. Przeżywamy dzisiaj VI niedzielę zwykłą. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Seminarium DuchowneTarnowie.
  2. W środę po Msz św. popołudniowej nowenna o Matki Bożej Tylickiej.
  3. W czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę święto Katedry Św. Piotra, Apostoła
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii 40-sto Godzinne Nabożeństwo Pokutne, przepraszając Boga za nasze grzechy. Do południa adoracje między Mszami, natomiast po południu według następującego porządku:

12.30–13.30 adoracja mężczyzn – prowadzą Róże Różańcowe męskie

13.30–14.30 adoracja dzieci – prowadzą Siostry Zakonne

14.30–15.30 adoracja mieszkańców Muszynki

15.30–16.30 adoracja młodzieży – prowadzi Grupa Apostolska z Tylicza

16.30–18.00 adoracja kobiet – prowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie w czwartek na godzinę 17.00 na mszę św. i na spotkanie.
  2. Diecezjalne Wydawnictwo „Biblos” wydało kolejny –III już – tom kazań Ks. Prałata. Tym razem są to kazania pasyjne. Zachęcamy do nabycia tej książki – ofiara nie mniejsza niż 25 zł. Książkę tę, jak i poprzednie dwa tomy można nabyć w zakrystii.
  3. Dziękuję za ofiary w kopertach, składane na sprzątanie naszej świątyni i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  5. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na cele tej właśnie diecezjalnej instytucji. Ulotki informujące o sposobie przekazania tego podatku są do pobrania w przedsionku kościoła.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Piotr Gałęziowski, zam. Muszynka i Angelina Szewczyk, zam. Krynica Zdrój (zap.I)

Marcin Grzyb, zam. Tylicz i Paulina Sawka, zam. Tylicz (zap.I