VII Niedziela Zwykła, 20.02.2022r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. W związku z sytuacją na Ukrainie Ks. Bp Andrzej Jeż prosi wszystkich parafian o modlitwę w intencji pokoju. Wyśpiewaną Suplikacją odpowiadamy na apel Ks. Ordynariusza. Także w swoich domach pamiętajmy o wsparciu narodu Ukraińskiego jak i naszej Ojczyzny.
  3. We wtorek święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  6. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii adorację Najświętszego Sakramentu w ramach 40-to Godzinnego Nabożeństwa Pokutnego. Przepraszać będziemy Boga za nasze grzechy. Do południa adoracje prywatna między mszami, natomiast po południu według następującego porządku:

12.30–13.30 adoracja mężczyzn – prowadzą Róże Różańcowe męskie

13.30–14.30 adoracja dzieci – prowadzą Siostry Zakonne

14.30–15.30 adoracja mieszkańców Muszynki

15.30–16.30 adoracja młodzieży – prowadzi Grupa Apostolska z Tylicza

16.30–18.30 adoracja kobiet – prowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

1. Na adorację dla młodzieży obowiązkowo przychodzą uczniowie klas VII i VIII przygotowujący się do Sakramentu Bierzmowania, a dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej obowiązkowo na adorację dzieci. Proszę zabrać ze sobą indeksy do podpisania.
  2. Ogłoszenie Pana Sołtysa: Od dnia 22-25.02.2022 r. w godz. 8-14 w Wiejskim Domu Kultury będą wydawane nakazy płatnicze z możliwością wpłaty podatku.
  3. Spotkanie młodych małżeństw będzie w najbliższy czwartek o godzinie 18:30 w Ochronce.
  4. Zbiórka ministrantów będzie w najbliższy poniedziałek na hali sportowej w Tyliczu o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego.