Nowe ważne informacje 08.08.2020r.!!!

KOCHANI PARAFIANIE! DRODZY GOŚCIE!

W związku z nowymi rozporządzeniami Władz Państwowych, a także w związku z zarażeniem koronawirusem Księdza Katechety (Ks. Mariusz wyjechał z parafii na czas choroby – nie ma więc obaw o zarażenie się) pragnę Wam przekazać informacje dotyczące funkcjonowania naszej parafii:

1. Jutro (tj. 09.08.2020r.) msze święte w Tyliczu według stałego porządku: 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30. Nie będzie mszy św. w Muszynce godz.10.00.
  2. Ze względu na ograniczenia, co do ilości osób mogących uczestniczyć w nabożeństwach – w naszym kościele jednorazowo może wziąć udział w mszy św. 250 osób – co w praktyce oznacza, że w świątyni nie może przebywać więcej niż 4 osoby w ławce – i bardzo proszę o zastosowanie się do tych wytycznych.
  3. W celu umożliwienia jak największej liczbie osób uczestnictwa w nabożeństwach – msza św. w niedzielę o godz. 18.30 będzie odprawiana w kościele sanktuaryjnym, a nie w zabytkowym kościele p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła – jak dotychczas.
  4. Przypominam, że każdy kto zdecyduje się uczestniczyć w mszy św. w kościele – MA OBOWIĄZEK – przez cały czas trwania nabożeństwa mieć złożoną maseczkę na USTA I NOS.
  5. Jeśli, ktoś odczuwa jakiekolwiek dolegliwości, lub miał kontakt z osobami zarażonymi – prosimy, by pozostał w domu i uczestniczył w mszy św. korzystając z telewizji, radia, bądź internetu.
  6. W tym tygodniu w dni powszednie – msze św. będą odprawiane tylko o godz. 18.00! Natomiast intencje zamówione na godz. 6.30, będą odprawiane przez Ks. Prałata na plebanii, ze względu na obowiązującą Ks. Prałata kwarantannę.
  7. Wszelkie nowe informacje będziemy na bieżąco umieszczać na naszej stronie parafialnej.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę zdrowia i sił w tym trudnym czasie zmagania się ze skutkami pandemii.

Szczęść Boże
Ks. Proboszcz