NOWE ZASADY UCZESTNICTWA W NABOŻEŃSTWACH OD DNIA 27.03.2021R.

W związku z nowymi obostrzeniami władz państwowych zostały wprowadzone nowe ograniczenia co do uczestnictwa w nabożeństwach. Nowy limit uczestników nabożeństw to 1 osoba a 20 metrów kwadratowych.

Oznacza to, że w naszych świątyniach może jednorazowo przebywać następująca ilość osób:

- w kościele w Tyliczu 50 osób

- w cerkwi w Tyliczu (na pogrzebach) 15 osób

- w Muszynce 10 osób

W KOŚCIELE W TYLICZU SIADAMY TYLKO NA PONUMEROWANYCH MIEJSCACH

(Prosimy o zajmowanie miejsc od przodu kościoła, by wchodzący mogli dostrzec ile jeszcze wolnych miejsc zostało)

Prosimy o RYGORYSTYCZNE DOSTOSOWANIE się do tych obostrzeń.

Trzeba liczyć się z koniecznością uczestnictwa w mszy św. poza kościołem – będą włączone głośniki na zewnątrz kościoła.

W dalszym ciągu obowiązuje dyspensa Księdza Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża od uczestnictwa w mszy świętej w niedziele i święta.

Wszystkich chorych naszej parafii, przebywających w izolacji i na kwarantannie zapewniamy o nieustannej modlitwie przed cudownym obrazem Matki Bożej Tylickiej.