Ogłoszenia i intencje Parafii TyliczKomunikat dotyczący niedzieli 21.06.2020r.!!!

W związku ze zniesieniem kwarantanny dla nas kapłanów, msze święte w Tyliczu w dzisiejszą niedzielę (tj. 21.06.2020 r.) będą mogły się odbywać zgodnie z planem, z udziałem wiernych.

       Zwracamy się jednak z prośbą do osób, które mają jakąkolwiek wątpliwość co do swojego stanu zdrowia (ból głowy, brzucha, kości, stawów, podwyższona temperatura…, czy jakiekolwiek inne dolegliwości), by pozostały w domu i uczestniczyły w mszy św. poprzez transmisję internetową lub telewizyjną bądź radiową. Prosimy uczynić to w duchu odpowiedzialności za zdrowie swoje i innych.

       Osoby, które obawiają się o swoje zdrowie również mogą pozostać w swoich domach i uczestniczyć w mszy św. dzięki transmisji.

       Wszystkie wyżej wymienione osoby objęte są dyspensą Księdza Biskupa i nie mają obowiązku uczestniczenia w mszy św. pod grzechem ciężkim.

       Wszystkich, którzy zdecydują się na uczestniczenie w mszach św. w kościele prosimy o bezwzględne dostosowanie się do zaleceń i próśb związanych z zasadami uczestnictwa w nabożeństwach. Prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości od siebie, założenie maseczek na czas pobytu w kościele (jeśli ktoś nie jest w stanie przebywać w maseczce w kościele, prosimy by pozostał w domu) i cały czas – z jeszcze większym naciskiem prosimy – by przyjmować komunię świętą na rękę.

       Bardzo proszę, by do czasu uzyskania wyników badań mieszkańcy Muszynki uczestniczyli w mszy św. TYLKO poprzez transmisję internetową, telewizyjną lub radiową.  

 

                                          Z chrześcijańskim pozdrowieniem

                                                     Ks. Piotr Fiksak

                                                          proboszcz

 

                                                       

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje