ZMIANA ZASAD UCZESTNICTWA W NABOŻEŃSTWACH OD DNIA 13.06.2021R.

Jak zapewne słyszeliśmy zostały zniesione kolejne obostrzenia dotyczące liczby wiernych podczas nabożeństw w kościele. Od dziś w świątyni może być zajęta połowa miejsc. Do ilości wiernych w kościele nie są wliczane osoby zaszczepione.

W związku ze zniesieniem większości obostrzeń Biskupi Polscy podjęli decyzję o zniesieniu od 20.06.2021 r. dyspensy co do uczestnictwa we mszy św. niedzielnej. Oznacza to, że od przyszłej niedzieli każdy z wierzących ma obowiązek pod grzechem ciężkim uczestniczyć w kościele we mszy św. w niedziele i uroczystości.

Prosimy o dezynfekowanie rąk przed wejściem do kościoła, zachowywanie dystansu, zakładanie maseczek oraz zachęcamy do przyjmowania komunii św. na rękę.