ZMIANA ZASAD UCZESTNICTWA W NABOŻEŃSTWACH OD DNIA 7.11.2020R.

W związku z nowymi obostrzeniami władz państwowych zostały wprowadzone nowe ograniczenia co do uczestnictwa w nabożeństwach. Nowy limit uczestników nabożeństw to 1 osoba a 15 metrów kwadratowych.

Oznacza to, że w naszych świątyniach może jednorazowo przebywać następująca ilość osób:

- w kościele w Tyliczu 60 osób

- w cerkwi w Tyliczu (na pogrzebach) 20 osób

- w Muszynce 15 osób

W dalszym ciągu obowiązuje dyspensa Księdza Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża od uczestnictwa w mszy świętej w niedziele i święta.

Prosimy o dostosowanie się do tych obostrzeń, a osoby starsze i czujące jakieś dolegliwości prosimy o skorzystanie z dyspensy i pozostanie w domu i łączenie się z nami na modlitwie poprzez transmisję internetową, telewizyjną, bądź radiową.

W związku z nowymi wytycznymi nie będzie w niedzielę zmiany tajemnic różańcowych w kościele (prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym).

Członków Róż Różańcowych prosimy o modlitwę w intencji chorych, zwłaszcza zarażonych korona wirusem oraz o ustanie epidemii.

Wszystkich chorych naszej parafii, przebywających w izolacji i na kwarantannie zapewniamy o nieustannej modlitwie przed cudownym obrazem Matki Bożej Tylickiej.