Wielkanoc, 12.04.2020r.

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Zmartwychwstania Pana Jezusa. Wszystkim Wam Drodzy Parafianie i Goście, którzy w tym wyjątkowym i zarazem trudnym czasie łączycie się z nami poprzez transmisję internetową, życzę by Zmartwychwstały Chrystus obdarzał Was potrzebnymi łaskami, wlewał nadzieję w serca i dał siłę do przezwyciężania wszelkich trudności i obaw.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę.
  3. Jak zapewne słyszeliśmy – w dalszym ciągu obowiązują nas zarządzenia władz państwowych dotyczące ograniczonej ilości osób przebywających w świątyni w jednym czasie. W dalszym ciągu jest to tylko 5 osób. W związku z tym jeszcze raz proszę by w kościele w Mszy Świętej zarówno w niedzielę jak i w dni powszednie uczestniczyły tylko te osoby, które zamawiały Mszę Świętą i mogą to być tylko po dwie osoby z rodziny. Natomiast w środy z racji kilku zamówionych intencji – tylko po jednej osobie. Natomiast rodziny osób zmarłych, za które msze święte odprawiane są poza parafią prosimy by łączyły się z nami duchowo bądź poprzez transmisję internetową.
  4. Wszystkich jeszcze raz zachęcamy do łączności z nami kapłanami w codziennej modlitwie różańcowej o godz. 20.30 transmitowanej z naszego kościoła na parafialnej stronie internetowej.
  5. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  6. Przyszła niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego.
  7. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.