XI Niedziela Zwykła, 14.06.2020 r.

1. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Msze święte z procesją dookoła kościoła codziennie o godz. 18.00. Dzisiaj procesja po mszy św. o godz. 11.15. Serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w tych nabożeństwach. W czwartek zakończenie oktawy i tradycyjne błogosławieństwo dzieci oraz wianków.
  2. Przez cały miesiąc czerwiec po mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to zarazem Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Ze względu na uroczystość, w piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  4. W środę po mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Tylickiej połączona z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  6. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Jest również do nabycia nowy numer Promyczka Dobra.
  8. W związku z awarią pompy w studni na cmentarzu nie można z niej korzystać do momentu usunięcia usterki.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Dariusz Kozubski, zam. Muszynka i Edyta Liber, zam. Muszyna (zap.III)

Maciej Kieblesz, zam. Tylicz i Paulina Gabryś, zam. Szczawnica (zap.I)

Wojciech Bryl, zam. Kielce i Justyna Czop, zam. Tylicz (zap.I)