XII Niedziela Zwykła, 20.06.2021r.

1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w naszej diecezji jako Diecezjalne Święto Rodziny. Otoczmy modlitewną opieką wszystkie rodziny naszej parafii polecając je Bogu przez przyczynę Matki Bożej Tylickiej Opiekunki Rodzin.
  2. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  3. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Przypominamy, że w każdy czwartek godzinę przed mszą św. wieczorną trwa adoracja Najświętszego Sakramentu
  4. W piątek po mszy św. popołudniowej nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  5. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Serca Pana Jezusa. W kościele litania odmawiana jest codziennie po mszy św. wieczornej.
  6. Zbiórka ministrantów w poniedziałek o godz.18.00. Obecność wszystkich ministrantów i lektorów obowiązkowa. Prosimy rodziców o dopilnowanie, by wszyscy ministranci i lektorzy wzięli udział w spotkaniu.
  7. Z racji zbliżającego się I piątku miesiąca lipca Ks. Mariusz uda się do chorych w najbliższą sobotę od godz. 8.00.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego
  10. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dziękczynna w Tyliczu o godz. 9.00, natomiast w Muszynce o godz. 10.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty – spowiedź codziennie przed mszą św.
  11. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Jana Jurusia z Muszynki.
  12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Szczepan Florek; zam. Tylicz i Oksana Deshko; zam. Kraków (zap.III)

Marta Miejska; zam. Tylicz i Filip Kamiński; zam. Nowy Sącz (zap.III)

Paweł Stasik, zam. Tylicz i Karolina Krężel, zam. Frycowa (zap.II)