AktualnościXIII Niedziela Zwykła, 27.06.2021r.

 1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w naszej diecezji jako Niedziela Synodalna.
 2. We wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, to zarazem Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Msze św. w Tyliczu w tym dniu jak w każdą niedzielę. W Muszynce we wtorek mszy św. nie będzie. Zapraszamy szczególnie na sumę odpustową wraz z procesją o godz. 11.15. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia dzwonkami, dzieci w strojach pierwszokomunijnych, osoby niosące feretrony, DSM, LSO i wszystkich wiernych.
 3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 4. W czwartek godzinę przed mszą św. wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej.
 6. W sobotę święto Św. Tomasza, Apostoła.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czasie mszy świętych. Spowiedź w Muszynce w piątek od godz. 16.00.
 8. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. O godz. 18.00 msza św. i jeśli pozwoli pogoda – procesja z feretronem na Dróżki Maryjne. Zachęcamy do uczestnictwa zwłaszcza Róże Różańcowe.
 9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w czasie wichury na Sądecczyźnie w minionym tygodniu.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
 12. Rozpoczęły się już zapisy na XXXIX Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Podobnie jak w ubiegłym roku będzie ona mieć charakter sztafety – codziennie trzy kolejne grupy będą pielgrzymować do Częstochowy. Grupa nr.23 będzie pielgrzymować w dniu 23.08.2021 r. Zapisy będą prowadzone w sekretariacie grupy nr 23 pod numerem telefonu 693-587-459 oraz na spotkaniu przedpielgrzymkowym, które odbędzie się w dniu 07.08.2021 r. o godz. 15.30 w Barcicach.
 13. Świetlica środowiskowa w Tyliczu zaprasza od poniedziałku na bezpłatne zajęcia wakacyjne dla dzieci z Tylicza w wieku od 7-12 lat. Świetlica czynna: poniedziałek-piątek w godz. 9.00-14.00.
 14. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Józefa Kieblesza. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 15.00.
 15. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

           Paweł Stasik, zam. Tylicz i Karolina Krężel, zam. Frycowa (zap.III)

          Wojciech Radzik, zam. Muszynka i Justyna Bylica, zam. Wieliczka (zap.I)

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje