XIX Niedziela Zwykła, 09.08.2020r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w tym tygodniu w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie 18.00, a w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15; 18.30.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  3. Jutro wspomn. Św. Wawrzyńca, diakona i męcz.
  4. We wtorek wspom. Św. Klary, dziew.
  5. W środę po mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  7. W piątek wspomn. Św. Maksymiliana Marii Kolbego; kapł. i męcz.
  8. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy św.
  9. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. W następną niedzielę
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Kamil Smoleń zam. Tylicz i Zuzanna Błażejowska zam. Częstochowa (zap.III)
Włodzimierz Migacz zam. Tylicz i Paulina Rogóż zam. Krynica – Zdrój (zap. II)