XV Niedziela Zwykła, 11.07.2021r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.
  2. W ubiegłą niedzielę po wszystkich mszach świętych prowadzona była zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych podczas wichury na Sądecczyźnie. W naszej parafii zebrana została kwota 8700 zł. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary.
  3. We wtorek wspomn. Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników i patronów diecezji.
  4. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek wspomn. Św. Bonawentury bpa i dok. K-ła.
  6. W czwartek godzinę przed mszą św. wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W piątek wspomn. Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  8. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Tarnowie.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

Wojciech Radzik, zam. Muszynka i Justyna Bylica, zam. Wieliczka (zap.III)

Anna Woźniak, zam. Tylicz i Krzysztof Ażelonis, zam. Troksy (zap.II)

Małgorzata Hobora, zam. Tylicz i Michał Popielarz, zam. Jordanów (zap.II)