XVI Niedziela Zwykła, 18.07.2021r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.
  2. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  3. W czwartek święto Św. Marii Magdaleny. Godzinę przed mszą św. wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  5. W sobotę wspomn. Św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji tarnowskiej.
  6. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Tarnowie. Dziękujemy za złożone ofiary.
  7. Dziękujemy także za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  9. Zmarł + Kazimierz Czop z ul. Osady. Pogrzeb odbędzie się najprawdopodobniej we wtorek 20.07.21r. o godz. 16. Różaniec w poniedziałek po mszy świętej wieczornej, a także pół godz. przed mszą świętą pogrzebową.
  10. Msza święta za + Emila i Emilię Andrejko – z int. syna Piotra odbędzie się w czwartek wieczorem 22.07.21r.
  11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Anna Woźniak, zam. Tylicz i Krzysztof Ażelonis, zam. Troksy (zap.III)

Małgorzata Hobora, zam. Tylicz i Michał Popielarz, zam. Jordanów (zap.III)