XVI Niedziela Zwykła, 19.07.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVI niedzielę zwykłą w ciągu roku.
  2. W środę święto św. Marii Magdaleny; w czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy patronki Europy; w piątek wspom. Św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji; w sobotę święto św. Jakuba, Apostoła.
  3. W środę po mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  6. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy także za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego
  8. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15; natomiast o 18.30 w Kościele zabytkowym przy Sanktuarium. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Marcin Ząber zam. Tylicz i Angelina Krawczyk zam. Berest (zap. I)