XVI Niedziela Zwykła, 23.07.2023r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Jutro wspomn. Św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji.
  3. We wtorek święto Św. Jakuba, Apostoła.
  4. W środę wspomn. Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  5. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  6. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W sobotę wspomn. Św. Marty, Marii i Łazarza.
  8. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  10. Można jeszcze nabyć nowy numer miesięcznika „Sądeczanin”, w którym znajduje się specjalny dodatek o naszej parafii, liczący ponad 30 stron. Są w nim wywiady z przedstawicielami naszej parafii, liczne fotografie, wśród nich wszystkich księży dotychczas pracujących w naszej parafii. Czasopismo to można nabyć w zakrystii w cenie 10 zł.
  11. Są również do nabycia książki o tematyce misyjnej z pobytu kleryków z WSD z Tarnowaw Republice Środkowej Afryki. Zachęcam do zakupienia. Cena 35 zł.
  12. Sołtys wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają mieszkańców oraz gości na V Jarmark Tylicki, który odbędzie się dnia 30 lipca 2023 r. od godziny 10.00 w rynku. Więcej informacji na plakatach.

Anna Ludwin, zam. Tuchów i Dawid Migacz zam. Tylicz (zap.I)