XX Niedziela Zwykła, 20.08.2023r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Jutro wspomn. Św. Piusa X, pap.
  3. We wtorek wspomn. Najśw. Maryi Panny, Królowej.
  4. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W czwartek święto Św. Bartłomieja, Apostoła.
  7. W piątek po mszy św. popołudniowej nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  8. W sobotę Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej.
  9. W sobotę w naszej parafii przeżywać będziemy Gminne Dożynki. Zapraszam wszystkich na mszę św. dziękczynną o godz. 12.00.
  10. Ksiądz Roman bardzo serdecznie dziękuję za złożone na tacę ofiary na misje w uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to ofiara w wysokości: 19.296 zł; 43 Euro i 150 Funtów.
  11. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  13. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczność śp. Olgę Smoleń. Pogrzeb jutro o godz. 14.00.