XXI Niedziela Zwykła, 22.08.2021r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.15 i 18.30. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.
  2. We wtorek święto Św. Bartłomieja, Apostoła.
  3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  5. W czwartek godzinę przed mszą św. wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W piątek wspomn. Św. Moniki.
  7. W sobotę wspomn. Św. Augustyna, bpa i dok. K-ła.
  8. Ks. Roman Marek, nasz Rodak pracujący na misjach w Republice Środkowoafrykańskiej bardzo dziękuje za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na cele misji w której posługuje. Na składce zebrano 14.347zł. Bóg zapłać za hojne ofiary.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  11. Zmarł + Bartłomiej Sopata z Muszynki – data pogrzebu podana będzie w późniejszym terminie.