XXI Niedziela Zwykła, 23.08.2020r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00, a w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.15; 18.30. W cerkwi w Muszynce o godz. 10.00.
  2. W poniedziałek święto Św. Bartłmieja, Apostoła.
  3. W środę Uroczystość Maryi Panny Częstochowskiej.
  4. W czwartek wspomn. Św. Moniki
  5. W piątek wspomn. Św. Augustyna, bpa i dok. K-ła.
  6. W sobotę wspomn. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  7. W środę po mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  8. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  9. W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego i katechetycznego, zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty. Spowiedź w Tyliczu dla dzieci i młodzieży od środy – pół godziny przed mszą świętą wieczorową.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  11. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.