XXI Niedziela Zwykła, 27.08.2023r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Jutro wspomn. Św. Augustyna, bpa i dok. K-ła.
  3. We wtorek wspomn. męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  4. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem od jutra pół godziny przed mszą św. wieczorową. W Muszynce spowiedź w piątek od godz. 15.30. Zachęcamy dzieci i młodzież by skorzystały ze spowiedzi w poniedziałek, wtorek i środę, tak by z Jezusem w sercu rozpocząć również nowy rok szkolny i katechetyczny.
  7. Ks. Patryk z racji I piątku uda się do chorych w sobotę od godz. 8.00.
  8. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Jeśli będzie dobra pogoda po mszy świętej udamy się z feretronem na Dróżki Maryjne w procesji różańcowej.
  9. Za dwa tygodnie przeżywać będziemy w naszym Sanktuarium odpust ku Czci Imienia Maryi. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszam. Bliższe informacje na temat odpustu zostaną podane w przyszłą niedzielę.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 7.00.
  11. W dniach 16-17 września obędzie się 41 Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.
  12. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  14. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczność:

śp. Elżbietę Kasztelan. Pogrzeb  we wtorek o godz. 12.00, pół godziny wcześniej różaniec. Jutro różaniec za zmarłą w cerkwi po mszy św. wieczornej;

śp. Lidię Migacz – pochodzącą z naszej parafii, której pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 15.00, pół godziny wcześniej różaniec. We wtorek różaniec za zmarłą w cerkwi po mszy św. wieczornej.