XXII Niedziela Zwykła, 29.08.2021r.

1. W środę rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Na mszę św. z tej okazji zapraszamy dzieci, młodzież naszej szkoły ich rodziców oraz nauczycieli na godz. 9.00. W Muszynce msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 10.00.
  2. Prosimy, by dzieci i młodzież naszej szkoły nie nabywały katechizmów, zostaną one zakupione przez nas kapłanów i dostarczone do szkoły na lekcje religii.
  3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek godzinę przed mszą św. wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem od jutra pół godziny przed mszą św. wieczorową. Zachęcamy dzieci i młodzież by skorzystały ze spowiedzi w poniedziałek i wtorek, tak by z Jezusem w sercu rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny.
  6. Ks. Mariusz z racji I piątku uda się do chorych w sobotę od godz. 8.00.
  7. Zbiórka ministrantów i lektorów w piątek po mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.
  8. W piątek rozpoczniemy również nowennę przygotowującą do Beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskigo, która odbędzie się w Warszawie w dniu 12.09.2021 r.
  9. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Jeśli będzie dobra pogoda po mszy świętej udamy się z feretronem na Dróżki Maryjne w procesji różańcowej.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz imigrantów z Afganistanu.
  11. Za dwa tygodnie w niedzielę 12.09. przeżywać będziemy w naszym Sanktuarium odpust ku Czci Imienia Maryi. Uroczystościom odpustowym przewodniczył będzie Ks. Biskup Leszek Leszkiewicz. Bliższe informacje na temat odpustu zostaną podane w przyszłą niedzielę.
  12. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 7.00.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  14. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  15. W dniach 18-19 września obędzie się 39 Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Zapisy w biurze „Solidarności” – Stare Łazienki Mineralne oraz w Kościele Zdrojowym. Koszt 40 zł. Wyjazd w sobotę 18 września o godz. 8.30. Bliższe informacje również pod numerem telefonu 604-404-205.
  16. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Mariusz Michalski, zam. Tylicz i Agata Biel, zam. Świdnik (zap.I)