XXII Niedziela Zwykła, 30.08.2020r.

1. Kończy się czas wakacji. Dziękujemy wszystkim Gościom, Pielgrzymom, Turystom i Wczasowiczom, którzy wśród nas spędzali swój urlop. Dziękujemy Wam za waszą obecność na terenie naszej parafii, zapraszamy w przyszłości do naszego Sanktuarium i życzymy bezpiecznego powrotu do swoich domów.
  2. We wtorek rozpocznie się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Tyliczu o godz. 9.00, natomiast w Muszynce o godz. 10.00.
  3. We wtorek przypada kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwach o tych wszystkich, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny.
  4. W środę po mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z sakramentu pokuty można skorzystać codziennie w czasie każdej mszy św. Zachęcamy do spowiedzi zwłaszcza dzieci i młodzież, gdyż w minionym tygodniu z racji spowiedzi przed rozpoczęciem roku szkolnego skorzystała z tego sakramentu znikoma liczba uczniów.
  7. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi połączone z procesją różańcową na Dróżkach Maryjnych.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 7.00.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  10. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  11. Informacja Dyrekcji Szkoły: W związku z sytuacją epidemiologiczną nie odbędzie się tradycyjne rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Uczniowie spotkają się z wychowawcami klas w wyznaczonych salach. Na teren szkoły mogą wejść tylko uczniowie naszej szkoły (bez rodziców). Wyjątek stanowią uczniowie klasy pierwszej, gdzie z każdym uczniem może przyjść tylko jeden rodzic lub opiekun. Uczniowie klasy I przychodzą do szkoły na godz. 8.00 i wchodzą do budynku szkoły głównym wejściem. Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego został przesłany na dziennik elektroniczny.