AktualnościXXV Niedziela Zwykła, 19.09.2021r.

 1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w minioną niedzielę uświetnili swoją obecnością uroczystość odpustową w naszym sanktuarium. Dziękuję LSO, DSM, dzieciom pierwszokomunijnym, sypiącym kwiatki i dzwoniącym dzwonkami, osobom niosącym feretrony i chorągwie, baldachim i wszystkim biorącym udział w procesji podczas sumy odpustowej.
 2. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Prośmy Boga by rozgłośnie telewizyjne, radiowe, portale internetowe przekazywały zawsze rzetelne i prawdziwe informacje.
 3. W dniu dzisiejszym po wszystkich mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 4. We wtorek święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
 5. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 6. W czwartek wspomn. Św. Ojca Pio, kapłana.
 7. W czwartek godzinę przed mszą św. wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek po mszy św. wieczornej nowenna do Bożego Miłosierdzia.
 9. W najbliższą sobotę w Krynicy o godz. 16.00 odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodzieży w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Będzie możliwość wyjazdu na to spotkanie – bliższe informacje u Ks. Mariusza.
 10. Zbiórka ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 18.00.
 11. Spotkanie uczniów klas VII i VIII oraz ich rodziców, w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie.
 12. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze – książkowe – cena 25 zł i kalendarze ścienne ze Św. Janem Pawłem II - cena 10 zł.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
 14. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

           Jakub Wolak, zam. Muszynka i Paulina Waligóra, zam. Jelna (zap.III)

         Kamil Bukowiec, zam. Muszynka i Kinga Myrlak, zam. Klęczany (zap.I)

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje