XXV Niedziela Zwykła, 19.09.2021r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w minioną niedzielę uświetnili swoją obecnością uroczystość odpustową w naszym sanktuarium. Dziękuję LSO, DSM, dzieciom pierwszokomunijnym, sypiącym kwiatki i dzwoniącym dzwonkami, osobom niosącym feretrony i chorągwie, baldachim i wszystkim biorącym udział w procesji podczas sumy odpustowej.
  2. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Prośmy Boga by rozgłośnie telewizyjne, radiowe, portale internetowe przekazywały zawsze rzetelne i prawdziwe informacje.
  3. W dniu dzisiejszym po wszystkich mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  4. We wtorek święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  5. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  6. W czwartek wspomn. Św. Ojca Pio, kapłana.
  7. W czwartek godzinę przed mszą św. wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W piątek po mszy św. wieczornej nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  9. W najbliższą sobotę w Krynicy o godz. 16.00 odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodzieży w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Będzie możliwość wyjazdu na to spotkanie – bliższe informacje u Ks. Mariusza.
  10. Zbiórka ministrantów i lektorów we wtorek o godz. 18.00.
  11. Spotkanie uczniów klas VII i VIII oraz ich rodziców, w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie.
  12. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze – książkowe – cena 25 zł i kalendarze ścienne ze Św. Janem Pawłem II - cena 10 zł.
  13. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  14. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Jakub Wolak, zam. Muszynka i Paulina Waligóra, zam. Jelna (zap.III)

Kamil Bukowiec, zam. Muszynka i Kinga Myrlak, zam. Klęczany (zap.I)