Aktualności



XXVI Niedziela Zwykła, 01.10.2023r.

 1. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odprawiane one będą w naszej parafii pół godziny przed mszą św.– tak więc różaniec rozpoczynał się będzie o godz. 17.30. Na zakończenie nabożeństwa zostanie udzielona komunia św. (z wyjątkiem I piątku) tym osobom, które nie mogą zostać na Eucharystię i po nabożeństwie różańcowym będzie msza św. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. W Muszynce nabożeństwa różańcowe o godz.16.30. Przez cały miesiąc październik dodatkowa msza święta Muszynce w każdą środę o godz. 16.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dzieci za udział w nabożeństwie różańcowym otrzymywać będą okolicznościowe obrazki.
 2. Jutro wspomn. Św. Aniołów Stróżów.
 3. W środę wspomn. Św. Franciszka z Asyżu.
 4. W czwartek wspomn. Św. Faustyny Kowalskiej.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej połączona z nabożeństwem różańcowym.
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 17.30, a następnie różaniec.
 7. W sobotę wspomn. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Jest to zarazem I sobota miesiąca, z tej racji – jeśli będzie ładna pogoda – udamy się w procesji różańcowej na Dróżki Maryjne.
 8. W tym tygodniu przypada również I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź z racji I piątku codziennie w trakcie różańca i mszy św. oraz w czasie porannych mszy św. W Muszynce spowiedź w piątek od godz. 16.00.
 9. Do chorych Ks. Patryk uda się w sobotę od godz. 8.00.
 10. W sobotę nie będzie zbiórki LSO.
 11. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze – książkowe – cena 30 zł i kalendarze ścienne ze - cena 10 zł.
 12. W środę odbyło się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W spotkaniu tym uczestniczył przedstawiciel biura, które zaprojektowało nową golgotę. Projekt ten został pozytywnie przyjęty przez członków Rady Parafialnej. Projekt ten można zobaczyć w przedsionku kościoła na tablicy przy drzwiach. Trwają dalsze prace projektowe oraz zostaną złożone w tych dniach dokumenty do poszczególnych urzędów w celu uzyskania już ostatecznych pozwoleń na budowę nowej golgoty w naszej parafii. Jeśli Pan Bóg pozwoli to na wiosnę ruszą prace budowlane. Zachęcamy do tego, by swoją modlitwą wspierać to wspólne nasze dzieło.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 14. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.

 

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje