XXVII Niedziela Zwykła, 03.10.2021r.

1. Jutro wspomn. Św. Franciszka z Asyżu.
  2. We wtorek wspomn. Św. Faustyny Kowalskiej.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Tylickiej połączona z nabożeństwem różańcowym.
  4. W czwartek wspomn. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  5. W czwartek od godz. 17.00-17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30 różaniec.
  6. W piątek Nowenna do Bożego Miłosierdzia połączona z nabożeństwem różańcowym.
  7. Przez cały miesiąc październik nabożeństwa różańcowe w naszym sanktuarium o godz. 17.30. Na zakończenie nabożeństwa zostanie udzielona komunia św. tym osobom, które nie mogą zostać na Eucharystię i po nabożeństwie różańcowym będzie msza św. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. W Muszynce nabożeństwa różańcowe o godz.16.30. Przez cały miesiąc październik dodatkowa msza święta Muszynce w poniedziałki o godz. 16.30.
  8. Za tydzień przeżywać będziemy Dzień Papieski. Jak co roku przy tej okazji zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  9. Spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w środę po mszy świętej wieczornej.
  10. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze – książkowe – cena 25 zł i kalendarze ścienne ze Św. Janem Pawłem II - cena 10 zł; kalendarze „Kościoły i cerkwie drewniane Małopolski” – cena 20 zł.; kalendarze misyjne – cena 10 zł.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  12. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Pawła Rembiasza z Muszynki
  13. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Kamil Bukowiec, zam. Muszynka i Kinga Myrlak, zam. Klęczany (zap.III)