XXVII Niedziela Zwykła, 04.10.2020r.

1. Rozpoczęliśmy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy bardzo serdecznie na to Maryjne nabożeństwo. Przypominamy, że Różaniec codziennie o godz. 17.30, a po nim Msza Św., natomiast w niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. W Muszynce nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.30.
  2. Jutro wspomn. Św. Faustyny Kowalskiej.
  3. W środę wspomn. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. W czwartek półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 – 17.30, a następnie nabożeństwo różańcowe.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w Polsce Dzień Papieski. Zbiórka do puszek w tym dniu na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. W przedsionku kościoła znajdują się już kartki na wypominki listopadowe i roczne. Można wypisać na nich imiona i nazwiska zmarłych, których wypominać będziemy w listopadzie i przez cały rok. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk, a także nie odmienianie imion przez przypadki, by nie było wątpliwości czy chodzi o zmarłą czy o zmarłego. Za złożone z tej okazji ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców odbędzie się jutro. Zapraszamy uczestników spotkania na nabożeństwo różańcowe, mszę św. i spotkanie po mszy św.
  8. Informacja dla uczniów klas VIII i ich rodziców. W środę odbędzie się egzamin przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Egzamin będzie miał miejsce w szkole w ramach lekcji religii. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią egzamin odbędzie się bez udziału rodziców. Proszę jednak by rodzice zapoznali się z wynikami egzaminu – informacja o wynikach egzaminu będzie dostępna na dzienniku elektronicznym w środę w godzinach popołudniowych.
  9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.45, a lektorów również w sobotę o godz. 10.15.
  10. W zakrystii są do nabycia nowe kalendarze misyjne (5 zł).
  11. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. Jest również nowy numer Promyczka Dobra dla dzieci