AktualnościXXVIII Niedziela Zwykła, 10.10.2021r.

 1. Dzisiejsza niedziela w Kościele w Polsce jest przeżywana jako Dzień Papieski. Z tej racji zbierane są dzisiaj ofiary do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – bardzo prosimy o ofiary na ten cel.
 2. Trwa miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy bardzo serdecznie na to Maryjne nabożeństwo. Przypominamy, że różaniec codziennie o godz. 17.30, a po nim msza św., natomiast w niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. W Muszynce nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.30.
 3. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej połączona z nabożeństwem różańcowym.
 4. W czwartek od godz. 17.00-17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30 różaniec.
 5. Dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców zapraszamy w czwartek na różaniec, mszę świętą i spotkanie.
 6. W przedsionku kościoła znajdują się kartki na wypominki listopadowe i roczne. Można wypisać na nich imiona i nazwiska zmarłych, których wypominać będziemy w listopadzie i przez cały rok. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk, a także nie odmienianie imion przez przypadki, by nie było wątpliwości czy chodzi o zmarłą czy o zmarłego. Za złożone z tej okazji ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne: „Kościoły i cerkwie drewniane Małopolski” – cena 20 zł.; kalendarze misyjne – cena 10 zł.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra.
 10. W kinie w Krynicy-Zdrój wyświetlany jest film „FATIMA”. Projekcja filmu odbywa się codziennie do 14.10.2021 r., o godz. 16.30. Zachęcamy do oglądnięcia tego bardzo ciekawego filmu.
 11. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

śp. Danutę Wardęga – pogrzeb będzie poza parafią;

śp. Michała Migacza – pogrzeb w poniedziałek o godz. 15.00

śp. Andrzeja Liszkę – pogrzeb w środę o godz. 13.00

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje