AktualnościXXXIII Niedziela Zwykła, 14.11.2021r.

 1. Dzisiaj w Kościele obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Także dzisiaj jak co roku w zakrystii rozprowadzane są chlebki miłosierdzia jako wyraz naszej solidarności z potrzebującymi. Ofiara to 5 zł.
 2. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 3. W czwartek wspomn. Bł. Karoliny Kózkówny, dziew. i męcz.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
 5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i zarazem święto patronalne Liturgicznej Służby Ołtarza.
 6. W przyszłą niedzielę w nawiązaniu do Apelu Przewodniczącego KEP - zbiórka do puszek na wsparcie parafii przyjmujących migrantów przy granicach Polski.
 7. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne: „Kościoły i cerkwie drewniane Małopolski” – cena 20 zł.; kalendarze misyjne – cena 10 zł.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz przekazane na konto parafii na cele parafialne oraz na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
 9. Zbiórka ministrantów i lektorów we wtorek po mszy świętej. Obecność obowiązkowa.
 10. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w czwartek na mszy świętej wieczornej.
 11. Klub piłkarski Korona Beskidu zaprasza chłopców i dziewczynki z roczników od 2009 do 2016 na trening pokazowy, który odbędzie się na hali sportowej w Tyliczu w środę w godzinach 17.30-19.00.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje