II Niedziela Wielkiego Postu, 28.02.2021r.

1. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30 i po nim msza św.
  2. Dzisiejsza niedziela to Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W związku z tym prowadzona jest dzisiaj zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny. Prosimy o ofiary na ten cel.
  3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek święto Św. Kazimierza, Królewicza. Od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Ks. Mariusz zaprasza dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców na mszę świętą w czwartek o godz. 17.00 i na spotkanie po mszy św.
  6. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i po niej msza święta. Drugie nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 20.00. Ofiary składane na tacę w czasie tych nabożeństw w Tyliczu przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. W Muszynce nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 19.00. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem od jutra pół godziny przed mszą św. popołudniową i w czasie mszy św. rano i po południu.
  8. W I piątek po Drodze Krzyżowej o godz. 17.00 nie będzie udzielana Komunia św., tylko w czasie mszy św.
  9. Do chorych Ks. Mariusz uda się w sobotę od godz. 8.00.
  10. W sobotę na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 7.00.
  12. Są już do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki – rozprowadzane przez Diecezjalną Caritas. Ofiara za baranka jak i za paschalik nie mniejsza niż 6 zł.
  13. Dziękuję za ofiary w kopertach, składane na sprzątanie naszej świątyni i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  15. Ogłoszenie Pana Sołtysa: Jutro w godz. 8.00-14.00, w Domu Kultury w Tyliczu będą wydawane nakazy płatnicze na podatek i będzie możliwość wpłaty.
  16. Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły: Od jutra rozpoczynają się zapisy do Przedszkola w Tyliczu i do klasy I Szkoły Podstawowej. Zapisy od 01.03-19.03.2021 r., od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 - w sekretariacie szkoły.
  17. W dalszym ciągu prosimy o zachowywanie wszelkich obostrzeń nałożonych na nas przez władze państwowe dotyczące uczestnictwa w nabożeństwach w kościele. Prosimy o dezynfekowanie rąk przed wejściem do kościoła, zakładanie maseczek na usta i nos oraz zajmowanie miejsc tak, by w danej ławce znajdowała się tylko jedna osoba. W dalszym ciągu zachęcamy do przyjmowanie Komunii Św. na rękę.
  18. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Marta Perłak, zam. Muszynka i Marek Zeliszewski, zam. Binczarowa (zap. II)

Bartosz Laskoś, zam. Muszynka i Kamila Kapłoniak, zam. Zelków (zap.I)