- Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych. Nabożeństwa majowe w dni powszednie odbywają się po mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18.00 (pół godziny przed mszą św. wieczorną). Zachęcamy również do podtrzymywania tradycji gromadzenia się przy kapliczkach i śpiewaniu przy nich Litanii Loretańskiej.
- W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
- W przyszłą niedzielę z racji zbliżającego się Dnia Matki, DSM wraz z S. Wandą zaprasza wszystkie Mamy na krótki montaż słowno-muzyczny połączony z modlitwą w intencji wszystkich Matek. Zapraszamy wszystkie Mamy na godz.11.00 (15 minut przed sumą).W związku z tym proszę, by osoby prowadzące modlitwę różańcową przed sumą rozpoczęły ją kilka minut wcześniej niż zwykle.
- Dzisiaj Druhowie z Tylicza będą rozprowadzać po wszystkich mszach świętych okolicznościowe cegiełki z racji 125 rocznicy powstania OSP w Tyliczu. Zachęcam do ich nabycia, jako dowód wdzięczności za ich służbę na rzecz naszej społeczności parafialnej.
- Dzisiaj w naszym kraju odbywają się wybory prezydenckie. Zachęcamy wszystkich uprawnionych, do uczestnictwa w tych wyborach, przypominając, że jest to nasz obowiązek wobec Ojczyzny.
- Dzisiejsza składka jako składka inwestycyjna na budowę Golgoty. Już teraz składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
- Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach i na konto parafii na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
- Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
- Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Dawid Królikowski, zam. Muszynka i Maria Oleksyk; zam. Piątkowa (zap.III)
Adrian Czyszczoń, zam. Muszynka i Małgorzata Szczypka, zam. Leluchów (zap.I)
