II Niedziela Wielkiego Postu, 05.03.2023r.

1. Przeżywamy dziś Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji prowadzona jest dziś w całej Polsce, po wszystkich mszach świętych zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 17.30.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i po niej msza święta. Drugie nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 20.00. Ofiary składane na tacę w czasie tych nabożeństw w Tyliczu przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. W Muszynce nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.00, po nim msza św., a w sobotę Droga Krzyżowa w Muszynce o godz. 19.00. Również w niedzielę w naszym sanktuarium Droga Krzyżowa o godz. 10.45.
  6. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki – rozprowadzane przez Diecezjalną Caritas. Ofiara za baranka jak i za paschalik nie mniejsza niż 8 zł.
  7. Spotkanie uczniów klas VIII i ich rodziców związane z sakramentem bierzmowania, odbędzie się tutaj w kościele, w środę o godz. 17.00.
  8. Zbiórka ministrantów i wszystkich lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. Jest również Mały Gość Niedzielny dla dzieci.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.

Patryk Gogoc, zam. Mochnaczka Niżna oraz Nina Kieblesz, zam. Tylicz. (zap.III)

Rafał Sarata; zam. Złockie oraz Aneta Maciaś, zam. Tylicz (zap.II)