III Niedziela Wielkanocna, 14.04.2024r.

1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w naszej diecezji jako Niedziela Biblijna. Zachęcamy do sięgnięcia dziś po Księgę Pisma Świętego i przeczytanie choćby krótkiego fragmentu Biblii, która jest dla nas Świętą Księgą.
  2. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Spotkanie młodzieży klasy VII i VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w środę o godz. 18.00.
  5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się w czwartek o godz. 18.00.
  6. Przyszła niedziela to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka w przyszłą niedzielę na WSD w Tarnowie.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach i na konto parafii na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  8. Od wczoraj można korzystać z wody na cmentarzu. Po skorzystaniu z wody prosimy o zakręcanie kurka z wodą. W razie jakiejkolwiek awarii prosimy o przekazanie informacji na plebanię.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Władysławę Migacz