III Niedziela Wielkiego Postu, 12.03.2023r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 17.30.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i po niej msza święta. Drugie nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 20.00. Ofiary składane na tacę w czasie tych nabożeństw w Tyliczu przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. W Muszynce nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.00, po nim msza św., a w sobotę Droga Krzyżowa w Muszynce o godz. 19.00. Również w niedzielę w naszym sanktuarium Droga Krzyżowa o godz. 10.45.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Św. Józefa, ale liturgiczne obchody tej uroczystości przeniesione są na poniedziałek 20.03. Modlitwy nowenny do Św. Józefa odmawiane będą na przez cały tydzień po mszy św. porannej.
  6. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki – rozprowadzane przez Diecezjalną Caritas. Ofiara za baranka jak i za paschalik nie mniejsza niż 8 zł.
  7. Zbiórka ministrantów i wszystkich lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. Jest również Mały Gość Niedzielny dla dzieci.
  9. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  10. Właściciel Stacji Narciarskiej MASTER-SKI prosił by przekazać informację, że od dnia dzisiejszego do końca sezonu mieszkańcy parafii Tylicz mogą bezpłatnie korzystać z wyciągów tej stacji narciarskiej.

Rafał Sarata; zam. Złockie i Aneta Maciaś, zam. Tylicz (zap.III)

Paulina Bugajska; zam. Tylicz i Piotr Rydarowicz; zam. Uście Gorlickie (zap.I)