III Niedziela Zwykła, 21.01.2024r.

1. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego pobytu w naszej parafii i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30 i 17.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  3. W czwartek święto nawrócenia Św. Pawła, Apostoła i zarazem zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W piątek wspomn. Św. Tymoteusza i Tytusa, bpów.
  6. Spotkanie członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się w środę po mszy św. popołudniowej.
  7. Zbiórka LSO w sobotę o godz. 10.00.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego.
  10. Za tydzień w niedzielę wolontariusze z naszej szkoły będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie: Tylicza w godzinach od 8.00 do 13.00 i Muszynki w godzinach od 9.30 do 10.30. Jeśli ktoś chciałby się włączyć do zbiórki to wolontariuszy będzie można spotkać na kościelnym parkingu przed i po wszystkich mszach św. przed południem, w Rynku, oraz na wyciągu Master-Ski i Tylicz-Ski.