III Niedziela Zwykła, 22.01.2023 r.

1. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30 i 17.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. Dzisiaj o godz. 11.15 liturgię mszy św. ubogaci zespół dziecięcy „PROMYCZKI” z Nowego Sącza. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, ale zwłaszcza rodziny z dziećmi.
  3. Młodzież z Grupy Apostolskiej zaprasza na Jasełka, dzisiaj na godz. 16.00 do Sali Teatralnej na plebanii.
  4. We wtorek wspomn. Św. Franciszka Salezego, bpa i dok. K-ła.
  5. W środę święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła.
  7. W czwartek wspomn. Św. Tymoteusza i Tytusa, bpów.
  8. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  9. W sobotę wspomn. Św. Tomasza z Akwinu, kapł. i dok. K-ła.
  10. Za tydzień w niedzielę wolontariusze z naszej szkoły będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie: Tylicza w godzinach od 8.00 do 16.00 i Muszynki w godzinach od 9.30 do 10.30. Jeśli ktoś chciałby się włączyć do zbiórki to wolontariuszy będzie można spotkać na kościelnym parkingu przed i po wszystkich mszach św. przed południem, w Rynku, oraz na wyciągu Master-Ski i Tylicz-Ski.
  11. Ukazał się kolejny tom kazań Ks. Prałata – „Rozważania dla młodzieży” i można go nabyć w zakrystii. Ofiara nie mniejsza niż 40 zł.
  12. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego. Przypominamy, że cena Gościa Niedzielnego wynosi 10 zł.

Żaneta Migacz, zam. Tylicz i Łukasz Pakosz, zam. Maciejowa (zap.I)