AktualnościIV Niedziela Zwykła, 28.01.2024r.

 1. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego pobytu w naszej parafii i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30 i 17.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
 2. W poniedziałek święto rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
 3. W środę nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
 5. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego i zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to święto nieobowiązkowe. Msze święte w tym dniu o godz. 6.30, 9.00 i 17.00. W Muszynce msza św. o godz. 16.00. Na każdej mszy św. poświęcenie gromnic. Składka w piątek na zakony klauzurowe w diecezji.
 6. Gdyby ktoś chciał nabyć sobie gromnice, to jest taka możliwość w zakrystii w cenie 25 i 20 zł.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przez cały tydzień pół godziny przed mszą św. popołudniową i w trakcie mszy św. porannych. W Muszynce spowiedź w czwartek od godz. 16.00-17.00.
 8. Z racji I piątku Ks. Patryk uda się do chorych w sobotę od godz. 8.00.
 9. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP na godz. 17.00.
 10. W sobotę we wspomn. Św. Błażeja – na mszach świętych błogosławieństwo jabłek.
 11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 7.00.
 12. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego.
 14. Dzisiaj wolontariusze z naszej szkoły będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie: Tylicza w godzinach od 8.00 do 13.00 i Muszynki w godzinach od 9.30 do 10.30. Jeśli ktoś chciałby się włączyć do zbiórki to wolontariuszy będzie można spotkać na kościelnym parkingu przed i po wszystkich mszach św. przed południem, w Rynku, oraz na wyciągu Master-Ski i Tylicz-Ski.
 15. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności: śp. + Marię Szafraniec.

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Zobacz ogłoszenia

Zobacz intencje