IV Niedziela Zwykła, 29.01.2023 r.

1. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.3017.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  2. We wtorek wspomn. Św. Jana Bosko, kapł.
  4. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte w tym dniu do południa jak w każdą niedzielę, a msza święta popołudniowa o godz. 17.00. Na każdej mszy św. poświęcenie gromnic. Składka w czwartek na zakony klauzurowe w diecezji.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  6. W piątek wspomn. Św. Błażeja, bpa i męcz. – na mszach świętych błogosławieństwo jabłek.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem od jutra pół godziny przed mszą św. popołudniową i w czasie mszy świętych. W Muszynce spowiedź w piątek od godz. 15.15.
  8. Do chorych Ks. Patryk uda się w sobotę od godz. 8.00.
  9. W sobotę na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 7.00.
  11. W przyszłą niedzielę przypada również wspomn. Św. Agaty, dziew. i męcz. W tym dniu na wszystkich mszach świętych błogosławieństwo chleba, wody i soli – ku czci św. Agaty.
  12. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego. Przypominamy, że cena Gościa Niedzielnego wynosi 10 zł.

Żaneta Migacz, zam. Tylicz i Łukasz Pakosz, zam. Maciejowa (zap.II)