Niedziela Chrztu Pańskiego, 07.01.2024r.

1. Przeżywamy dziś Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie dziękujmy Panu Bogu za łaskę naszego chrztu świętego. Dzisiejsze Święto kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii.
  2. Dzisiaj na mszy św. o godz. 9.00 rozesłanie kolędników misyjnych. Kolędnicy – dzieci z naszej szkoły – nawiedzą dzisiaj Wasze domy zbierając ofiary na cele misyjne. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary. Ze względów na bezpieczeństwo dzieci bardzo proszę o zabezpieczenie psów znajdujących się koło domów.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W piątek Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  6. Ks. Patryk wraz z młodzieżą z Grupy Apostolskiej zaprasza na przedstawienie Jasełkowe w przyszłą niedzielę na godz. 15.00 do sali teatralnej na plebanii.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego.