Niedziela Chrztu Pańskiego, 08.-1.2022 r.

1. Przeżywamy dziś Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie dziękujmy Panu Bogu za łaskę naszego chrztu świętego. Dzisiejsze Święto kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii.
  2. Bardzo serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów, gości, wczasowiczów. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy Was poinformować, że msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30 i 17.00. Kościół sanktuaryjny otwarty jest od porannej mszy św. do zakończenia mszy św. popołudniowej. Cudowny obraz Matki Bożej Tylickiej jest w ciągu dnia cały czas odsłonięty – zapraszamy do prywatnego nawiedzenie naszego sanktuarium.
  3. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.15 będzie miało miejsce rozesłanie kolędników misyjnych. Kolędnicy – dzieci z naszej szkoły – nawiedzą dzisiaj Wasze domy zbierając ofiary na cele misyjne. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary. Ze względów na bezpieczeństwo dzieci bardzo proszę o zabezpieczenie psów znajdujących się koło domów.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  6. W piątek Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  7. Dziękujmy za ofiary składane na tacę oraz w kopertach na sprzątanie kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu. Dziękujemy również za ofiary przesłane na konto parafii.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej szczególnie Gościa Niedzielnego. Cena Gościa Niedzielnego zmieniła się od stycznia i wynosi 10 zł.
  9. Za tydzień w niedzielę 15 stycznia o godz. 17.00 w naszym kościele odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci z Ochronki, dzieci z przedszkola z Tylicza, uczniów Szkoły Podstawowej, oraz Zespołu Pogranicze. Serdecznie zapraszamy na ten koncert i wspólne kolędowanie wszystkich Parafian oraz Gości wypoczywających na terenie naszej parafii.
  10. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Annę Miejską.
  11. Porządek wizyty duszpasterskiej w aktualnościach parafii.